- DJ

DJ

DJ MIKE

DJ Mike je profesionálny DJ a moderátor. Festival Kubánska noc, exotická pláž v centre Žiliny, bar v Tatranskej Lomnici, či štýlový kubánsky cocktail bar, to je len malá časť z nespočetného množstva vystúpení tohto DJ, ktorý prinesie na event či svadbu zážitok a energiu.

Video

- Skupiny

Trio-Janelys-Fernandes-Dias

TRIO JANELYS Y SU CUBANIA

Temperamentná medzinárodná kapela TRIO JANELYS Y SU CUBANIA sa profesionálne venuje kubánskej a latino hudbe. Prevažne sa zameriava na salsu, reggaeton, bachatu či kizombu. Zmyselná, energická a nebezpečne nákazlivá taká je ich hudba. Kubánske trio vás prenesie priamo na slnečnú Havanu.

Video
Pollux-2

Pollux

Pollux je populárna hudobná skupina, ktorá ponúka kvalitnú hudobnú produkciu na event a svadbu. Muzikanti a vynikajúca speváčka svojou energiou rozhodne nešetria a zodpovedajú za kvalitnú hudobnú produkciu odohranú a odspievanú naživo. Svetové ale aj slovenské hity od 80’s až po súčasnosť.

Video
ludova_muzika_hudba

Ľudovka SK

Folklórna kapela hrá piesne rôznych regiónov, žánrov – klasickej, cigánskej, tango hudby či filmové skladby. Svoju ľubozvučnosť šíri na plesoch, live klipoch, TV reláciách, koncertoch, firemných akciách aj čepčením na svadbách, v kostoloch. Ako pravidelný hosť pôsobí Ľudovka v SND.

queenshow_queen_rockovakapela

Queenshow

Ikonická kapela prinavrácajúca život skladbám od Freddie Mercury-ho. Rock so špičkovým prevedením, na mieru zhotovenými identickými kostýmami a autentickými nástrojmi. Queen prenechala svetu hity, ktoré veľkolepo prevzali na Slovensku profesionáli zo Žiliny.

Video

Hľadáme nové talenty

Ak chceš byť súčasťou Event Slovakia napíš nám a my sa ti čoskoro ozveme.

Kontaktujte nás