sladkosti-na-svadbu-kolace-torty

Jedinečné svadobné koláče a torty

Aby vaše podujatie malo chuť aj šmrnc. Ponúknite Vašich hostí sladkosťami, s vyváženými, ale aj prekvapivými chuťami, vždy s maximálnou snahou vizuálnej krásy.

SLADKOSTI PRE VÁŠ VÝNIMOČNÝ DEŇ

Klasické koláčiky tradičné veľkosťou aj druhmi alebo minidezerty – koláčiky menších veľkostí alebo chutné torty a cheesecake rôznych druhov. Vždy chutné a poctivé – výrobky pečené podľa domácej receptúry.

ŠPECIÁLNY CANDY BAR

Candy bar na svadbe či evente už nemusí obsahovať iba malé sladké jednohubky. Doplniť ho môžete tortičkami od výmyslu sveta. Karamelový, čokoládový, či mangový cheescake alebo maková torta, tvarohový Mišo, mrkvová torta, či ľahučká nadýchaná Pavlova torta. Možností je toľko, že si každý príde určite na svoje. S originálnymi tortičkami a s výbornými, už aj na oko lahodiacimi koláčikmi, si vytvoríte candy bar, na ktorý sa tak ľahko nezabudne.

NECHAJTE VŠETKY STAROSTI NA NÁS

Aby bol servis ohľadom sladkostí kompletný, ponúkame Vám doplnkovú službu v podobe dopravy. Vaša spokojnosť je naša priorita. Všetkým požiadavkám sa preto snažíme vždy maximálne prispôsobiť. Ponúkame Vám profesionálny a individuálny prístup.

Kontaktujte nás