- Show program

keepmovin_muscle_acrobatic_show-380x380

Keep Movin Show

Oduševnením pohltené akrobaticko-silové zoskupenie sa vyznačuje zrýchleným krvným obehom, nie len vo svojom tele. Do show, vedenej vlastným moderovaním, zapájajú aj worksopy, kedy sú diváci priučení športovej kolektívnosti.

Svojím telesným nadaním sú oceňovaní na športových a firemných udalostiach, výstavách, promo akciách, modelingových prehliadkach, animačných programoch, plesoch a ďalších príležitostiach.

Video
provokin_duo_event_acrobatic_show-380x380 (1)

PROVOKIN duo

Dramatické a provokatívne tanečné pohyby sú doplnkom dominantného akrobatického tanca. Vyzdvihovanými sú aj dychberúce silové prvky počas žánrovo prispôsobiteľnej choreografie.

Akrobatickú show prezentujú na firemných plesoch, eventoch, galavečeroch, na športových súťažiach, oceňovacích udalostiach a mnohých ďalších eventoch.

Video
roboticky_tanec_party-crop-380x380

Dance Robot

Rafinované tanečné pohyby sú pre milovníkov sci-fi žánrov skvelým podnetom nechať sa uniesť interaktívnym vystúpením. Strhujúca hudba, dokonalá imitácia lesklého kovu a precízny tanečník sú obodobou populárneho robotického tanca. Hydrauilcké pohyby a laserové  lúče prinášajú atmosféru z Hviezdnych vojen alebo zo Startreku.

Nekonvenčná príležitosť ohúriť prostredníctvom produktového promotéra, guerilla marketingu, robotického gogo roztancovania alebo jednoducho partyrobota je k dispozícii.

Video
pole_dance_swan_black-350x350

Queens-Pole Dance

Queens-Pole Dance je vzrušujúci tanec na súkromné aj verejné eventy. Inštruktorka Letitia Starlight vedie choreografiou premyslené a kostýmovo atraktívne workshopy, dámske rozlúčky so slobodou. Alebo vystúpenia podľa požiadaviek klienta umeleckého či zmyselného charakteru. Acro-chair dance predvádza skupina Charming Girls ako ženský tanec akrobatických prvkov aj v kabaretnom štýle alebo sólo od Letitia Starlight.

BRUŠNÉ-TANCE-400x400

Belly Dance

Brušný tanec, orientálny tanec (Belly dance) obsahuje autentické dynamické prvky a pôsobivé choreografie vhodné na firemné eventy, či súkromné podujatia.

UV-SHOW-400x400

UV show

Tanec svetiel alebo UV šou predstavuje jedinečnú sériu tanečných choreografií s rôznymi svetelnými doplnkami. UV šou je vhodná na plesy, svadby a firemné akcie. V spojení s dramatickou hudbou vás UV šou zavedie do sveta fantázie.

svetelná-show-1-400x400

Svetelná show

Svetelná show je plná svetelných efektov a dynamiky, zaujme a osloví aj náročných divákov, v ktorých zanechá dojem úžasu a pachuť adrenalínu. Svetelná show je vhodná najmä do interiéru, v priaznivom počasí aj do exteriéru. Na rozdiel od UV show nepotrebuje úplnú tmu a preto sa viac hodí na plesy, firemné akcie a iné podujatia ktoré sa nekonajú v priestoroch na toto upravených.

ohňová-show-400x400

Ohňová show

Fire Show (ohňová šou) je dych berúci tanec s ohňom, ktorý si vyžaduje od vystupujúcich vrcholné sústredenie. Je to jedno z najobľúbenejších predstavení vôbec a dodá každému eventu, plesu, svadbe či festivalu jedinečnú nezabudnuteľnú atmosféru, adrenalín a úžas. Toto predstavenie je vhodné do takmer akýchkoľvek podmienok.

19059603_297199460724527_3619899824146029720_n-550x350

Dvor Zázrakov

Zázračné interaktívne bábkarstvo je obľúbeným vystúpením detského diváka. Profesionálni bábkoherci a činoherní herci absolvovali festivalové tourné na Slovensku i Rakúsku, kde aj dospelá časť publika jasala šťastím. Marionetové divadlo získava na vzostupe a tradičné rozprávky od Dobšinského či Nemcovej s hudobným podkladom podmania vyrastajúcu generáciu k vynaliezavosti a rozvážnosti.

Video

Hľadáme nové talenty

Ak chceš byť súčasťou Event Slovakia napíš nám a my sa ti čoskoro ozveme.

Kontaktujte nás