- Tanečníci

tanec-tanečná-skupina-tanečný-program

Grupo Caliente

Tanečná skupina Grupo Caliente prináša na Slovensko hudbu, korenie a horúci temperament tancov Latinskej Ameriky a exotiky. Show je vhodná na karibskú, kubánsku, latino, brazílsku, beach, orientálnu, havajskú párty,aj pre eventy, ako oživenie programu. Referencie Talentmania, Česko Slovensko Má Talent, Aquapark Tatralandia, Paul van Dyk a i.

Video
Mário-Lopéz-

Mário Lopéz DC

Tanečník Mário Lopéz (majster sveta v salse) účinkuje na rôznych akciách a v televíznych show. Ako choreograf má za sebou účinkovanie v: Slovensko má talent, Let´s dance, Talent mania, Miss Universe či Cat girl.

Video
Jakub-a-Tina-

Jakub a Tina

Tanečný pár pôsobiaci na medzinárodnej úrovni Jakub a Tina svoje tanečné umenie predviedli v množstve krajín vrátane Ruska, Švajčiarska, Chorvátska a Srbska. Venujú sa spoločenským a latinsko-americkým tancom v oblasti show a na súťažnej úrovni. Ich tanečné vystúpenie a škola tanca je vhodná na plesy, firemné akcie, oslavy a ako sprievodný program pre eventy.

bailadora_eventslovakia_latino-620x420

Bailadora

Tanečná skupina Bailadora zahajuje takmer 10. rok úspešného pôsobenia. Repertoár tvoria latino tance a exotika, tance typické pre brazílsku a kubánsku párty. Svoju veľkoleposť odhalia v krásnych kostýmoch s kvalitne prepracovanou choreografiou a profesionalitou.

Video
ASC Cheerleders

ASC CHEERLEADERS

ASC CHEERLEADERS je jedinečná tanečná skupina, ktorá v dokonalej súhre spája tanec a roztlieskavanie. Výsledkom sú nápadité tanečné show, ktoré pohladia nielen oko mužského diváka, no zabavia celé publikum. Dievčatá sú časťou športových zápasov, firemných eventov, osláv, plesov, kultúrnych podujatí a zaujímavých promo akcií.

shine-dance-tanecna-skupina

Shine dance group

Shine dance group je profesionálna dievčenská tanečná skupina. Portfólio tanečnej skupiny tvorí široké spektrum tanečných štýlov ako je latino, shows, kabaretné čísla, hip-hop, disco a cheerleading.

Hľadáme nové talenty

Ak chceš byť súčasťou Event Slovakia napíš nám a my sa ti čoskoro ozveme.

Kontaktujte nás