- Moderátor

domonkos_ples_moderovanie_kostym

Michal Domonkos

Moderátor Michal Domonkos moderuje detské eventy, festivaly, jarmoky, kultúrne letá, plesy, svadby, firemné eventy. Účinkoval v Chateau Béla, na Festivale klobás Podhájska, na Festivale Tereziánskych dní a i.

Video
moderator_vladimir_varecha_eventslovakia

Vlado Varecha

Moderátor Vlado Varecha je známy predovšetkým z rádia Europa 2. Aktívne tiež pôsobí na rôznych eventoch, ako sú galavečery, svadby, teambuildingy, športové akcie, detské eventy a i.

moderátor-na-event

Moderátor Tomáš

Tomáš Dutka je profesionálny eventový a svadobný moderátor. Tomášova práca si vyžaduje cit, kreativitu, dokonalú prípravu a schopnosť pohotovo reagovať.

Video
moderátor-Seky

Moderátor Seky

Moderátor Miroslav Sekerák moderuje akcie pre deti, otvorenia, talkshow, prednášky, kvízy, firemné akcie. Dôraz kladie na upriamenie pozornosti poslucháčov v uvoľnenej atmosfére s dôrazom na pozitívne emócie. Účinkoval v OC Galéria, OC Cassovia, OC Atrium Dubeň, FORUM a i.

- DJ

DJ

DJ MIKE

DJ Mike je profesionálny DJ a moderátor. Festival Kubánska noc, exotická pláž v centre Žiliny, bar v Tatranskej Lomnici, či štýlový kubánsky cocktail bar, to je len malá časť z nespočetného množstva vystúpení tohto DJ, ktorý prinesie na event či svadbu zážitok a energiu.

Video
dj-na-event-na-svadbu

DJ Andress

DJ Andress vďaka rôznorodým hudobným žánrom osloví rôzne vekové kategórie. Aktívnemu hraniu rôznych podujatí sa venuje približne 12 rokov. Zručnosti a skúsenosti aplikuje ďalej na firemné eventy či svadby.

- Tanečníci

tanec-tanečná-skupina-tanečný-program

Grupo Caliente

Tanečná skupina Grupo Caliente prináša na Slovensko hudbu, korenie a horúci temperament tancov Latinskej Ameriky a exotiky. Show je vhodná na karibskú, kubánsku, latino, brazílsku, beach, orientálnu, havajskú párty,aj pre eventy, ako oživenie programu. Referencie Talentmania, Česko Slovensko Má Talent, Aquapark Tatralandia, Paul van Dyk a i.

Video
Mário-Lopéz-

Mário Lopéz DC

Tanečník Mário Lopéz (majster sveta v salse) účinkuje na rôznych akciách a v televíznych show. Ako choreograf má za sebou účinkovanie v: Slovensko má talent, Let´s dance, Talent mania, Miss Universe či Cat girl.

Video
Jakub-a-Tina-

Jakub a Tina

Tanečný pár pôsobiaci na medzinárodnej úrovni Jakub a Tina svoje tanečné umenie predviedli v množstve krajín vrátane Ruska, Švajčiarska, Chorvátska a Srbska. Venujú sa spoločenským a latinsko-americkým tancom v oblasti show a na súťažnej úrovni. Ich tanečné vystúpenie a škola tanca je vhodná na plesy, firemné akcie, oslavy a ako sprievodný program pre eventy.

bailadora_eventslovakia_latino-620x420

Bailadora

Tanečná skupina Bailadora zahajuje takmer 10. rok úspešného pôsobenia. Repertoár tvoria latino tance a exotika, tance typické pre brazílsku a kubánsku párty. Svoju veľkoleposť odhalia v krásnych kostýmoch s kvalitne prepracovanou choreografiou a profesionalitou.

Video

- Speváci

Trio-Janelys-Fernandes-Dias

Janelys Fernandez Diaz

Janelys Fernandez Diaz je kubánska speváčka žijúca v Bratislave. Jej spev v rytme salsy, rumby, mamby či merengue ihneď zaujme pozornosť a pritiahne hostí na tanečný parket. Janelys je temperamentná, vášnivá a výnimočná profesionálna kubánska speváčka.

Video

- Skupiny

Trio-Janelys-Fernandes-Dias

TRIO JANELYS Y SU CUBANIA

Temperamentná medzinárodná kapela TRIO JANELYS Y SU CUBANIA sa profesionálne venuje kubánskej a latino hudbe. Prevažne sa zameriava na salsu, reggaeton, bachatu či kizombu. Zmyselná, energická a nebezpečne nákazlivá taká je ich hudba. Kubánske trio vás prenesie priamo na slnečnú Havanu.

Video
Pollux-2

Pollux

Pollux je populárna hudobná skupina, ktorá ponúka kvalitnú hudobnú produkciu na event a svadbu. Muzikanti a vynikajúca speváčka svojou energiou rozhodne nešetria a zodpovedajú za kvalitnú hudobnú produkciu odohranú a odspievanú naživo. Svetové ale aj slovenské hity od 80’s až po súčasnosť.

Video
ludova_muzika_hudba

Ľudovka SK

Folklórna kapela hrá piesne rôznych regiónov, žánrov – klasickej, cigánskej, tango hudby či filmové skladby. Svoju ľubozvučnosť šíri na plesoch, live klipoch, TV reláciách, koncertoch, firemných akciách aj čepčením na svadbách, v kostoloch. Ako pravidelný hosť pôsobí Ľudovka v SND.

queenshow_queen_rockovakapela

Queenshow

Ikonická kapela prinavrácajúca život skladbám od Freddie Mercury-ho. Rock so špičkovým prevedením, na mieru zhotovenými identickými kostýmami a autentickými nástrojmi. Queen prenechala svetu hity, ktoré veľkolepo prevzali na Slovensku profesionáli zo Žiliny.

Video

- Show program

keepmovin_muscle_acrobatic_show-380x380

Keep Movin Show

Oduševnením pohltené akrobaticko-silové zoskupenie sa vyznačuje zrýchleným krvným obehom, nie len vo svojom tele. Do show, vedenej vlastným moderovaním, zapájajú aj worksopy, kedy sú diváci priučení športovej kolektívnosti.

Svojím telesným nadaním sú oceňovaní na športových a firemných udalostiach, výstavách, promo akciách, modelingových prehliadkach, animačných programoch, plesoch a ďalších príležitostiach.

Video
provokin_duo_event_acrobatic_show-380x380 (1)

PROVOKIN duo

Dramatické a provokatívne tanečné pohyby sú doplnkom dominantného akrobatického tanca. Vyzdvihovanými sú aj dychberúce silové prvky počas žánrovo prispôsobiteľnej choreografie.

Akrobatickú show prezentujú na firemných plesoch, eventoch, galavečeroch, na športových súťažiach, oceňovacích udalostiach a mnohých ďalších eventoch.

Video
roboticky_tanec_party-crop-380x380

Dance Robot

Rafinované tanečné pohyby sú pre milovníkov sci-fi žánrov skvelým podnetom nechať sa uniesť interaktívnym vystúpením. Strhujúca hudba, dokonalá imitácia lesklého kovu a precízny tanečník sú obodobou populárneho robotického tanca. Hydrauilcké pohyby a laserové  lúče prinášajú atmosféru z Hviezdnych vojen alebo zo Startreku.

Nekonvenčná príležitosť ohúriť prostredníctvom produktového promotéra, guerilla marketingu, robotického gogo roztancovania alebo jednoducho partyrobota je k dispozícii.

Video
pole_dance_swan_black-350x350

Queens-Pole Dance

Queens-Pole Dance je vzrušujúci tanec na súkromné aj verejné eventy. Inštruktorka Letitia Starlight vedie choreografiou premyslené a kostýmovo atraktívne workshopy, dámske rozlúčky so slobodou. Alebo vystúpenia podľa požiadaviek klienta umeleckého či zmyselného charakteru. Acro-chair dance predvádza skupina Charming Girls ako ženský tanec akrobatických prvkov aj v kabaretnom štýle alebo sólo od Letitia Starlight.

BRUŠNÉ-TANCE-400x400

Belly Dance

Brušný tanec, orientálny tanec (Belly dance) obsahuje autentické dynamické prvky a pôsobivé choreografie vhodné na firemné eventy, či súkromné podujatia.

UV-SHOW-400x400

UV show

Tanec svetiel alebo UV šou predstavuje jedinečnú sériu tanečných choreografií s rôznymi svetelnými doplnkami. UV šou je vhodná na plesy, svadby a firemné akcie. V spojení s dramatickou hudbou vás UV šou zavedie do sveta fantázie.

svetelná-show-1-400x400

Svetelná show

Svetelná show je plná svetelných efektov a dynamiky, zaujme a osloví aj náročných divákov, v ktorých zanechá dojem úžasu a pachuť adrenalínu. Svetelná show je vhodná najmä do interiéru, v priaznivom počasí aj do exteriéru. Na rozdiel od UV show nepotrebuje úplnú tmu a preto sa viac hodí na plesy, firemné akcie a iné podujatia ktoré sa nekonajú v priestoroch na toto upravených.

ohňová-show-400x400

Ohňová show

Fire Show (ohňová šou) je dych berúci tanec s ohňom, ktorý si vyžaduje od vystupujúcich vrcholné sústredenie. Je to jedno z najobľúbenejších predstavení vôbec a dodá každému eventu, plesu, svadbe či festivalu jedinečnú nezabudnuteľnú atmosféru, adrenalín a úžas. Toto predstavenie je vhodné do takmer akýchkoľvek podmienok.

19059603_297199460724527_3619899824146029720_n-550x350

Dvor Zázrakov

Zázračné interaktívne bábkarstvo je obľúbeným vystúpením detského diváka. Profesionálni bábkoherci a činoherní herci absolvovali festivalové tourné na Slovensku i Rakúsku, kde aj dospelá časť publika jasala šťastím. Marionetové divadlo získava na vzostupe a tradičné rozprávky od Dobšinského či Nemcovej s hudobným podkladom podmania vyrastajúcu generáciu k vynaliezavosti a rozvážnosti.

Video

Kontaktujte nás