- Moderátor

moderátor-Seky

Moderátor Seky

Moderátor Miroslav Sekerák moderuje akcie pre deti, otvorenia, talkshow, prednášky, kvízy, firemné akcie. Kladie dôraz na upriamenie pozornosti poslucháčov v uvoľnenej atmosfére s dôrazom na pozitívne emócie. Svoje rečnícke schopnosti predviedol na davom zastúpených miestach OC Galérie, OC Cassovia, OC Atrium Dubeň, Tesco, SynotTip, FORUM, Kasárne Kulturpark a ďaších.

moderátor-na-event

Moderátor Tomáš

Tomáš Dutka je profesionálny eventový a svadobný moderátor. Vďaka moderovaniu dostal možnosť priblížiť sa k hviezdam športovej, kultúrnej či spoločenskej scény a odovzdať ich posolstvo ďalej. Bezprostredný kontakt s ľuďmi počas eventov tvorí gro jeho práce. Tomášova práca si vyžaduje cit, kreativitu, dokonalú prípravu a schopnosť pohotovo reagovať.

domonkos_ples_moderovanie_kostym

Michal Domonkos

Moderátor, ktorý sa podujme udalosti ľubovoľného formátu. Moderuje detské eventy, festivaly, jarmoky, kultúrne letá, plesy, svadby, firemné eventy. Prípravu zhotoví na mieru, presne podľa požiadaviek klienta. Na kostými má vlastný grif, zabezpečí ošatenie priamo z televízie alebo divadla, prípadne i civilné.

Na súkromnom evente môže Michal uviesť vlastnú talkshow. Alebo zábavu hosťom prinesie aj prostredníctvom Hudobno – dramatického kvízu s Michalom Domonkosom a Natáliou Kóšovou, čím uvedú na event skvelé varianty súťaží a kvízov. Skúsenosti Michal čerpal na plese v kaštieli Chateau Béla, Sereď, Galanta alebo na Festivale klobás Podhájska, Festivale Tereziánskych dní a rôzne akcie na MDD.

moderator_vladimir_varecha_eventslovakia

Vlado Varecha

Moderátor je známy predovšetkým po hlase z rádiového éteru Europa 2. Jeho pôsobenie je tiež bádateľné na rôznych eventoch.  Svojími komunikačými a prezentačnými zručnosťami obdarúva spoločnosť prítomnú na podujatiach ako sú galavečery, svadby, teambuildingy, športové akcie, detské eventy a mnohé iné.

Pri svojej práci sa riadi krédom: „skĺbiť
profesionalitu s dávkou humoru, nech to stojí za to a nech je veselo!“.

- DJ

DJ

DJ MIKE

DJ Mike je obľúbený a profesionálny DJ zo Žiliny s pôsobením po celom Slovensku. Festival Kubánska noc, exotická pláž v centre Žiliny, bar v Tatranskej Lomnici, či štýlový kubánsky cocktail bar Hurricane to je len malá časť z nespočetného množstva vystúpení tohto DJ, ktorý prinesie na event či svadbu zážitok a neopísateľnú energiu.

dj-na-event-na-svadbu

DJ Andress

DJ Andress ponúka individuálny prístup. Vďaka rôznorodým hudobným žánrom osloví rôzne vekové kategórie. Aktívnemu hraniu rôznych podujatí sa venuje približne 12 rokov. Zručnosti a skúsenosti aplikuje ďalej pre firemné eventy či svadby.

- Tanečníci

tanec-tanečná-skupina-tanečný-program

Grupo Caliente

Tanečná skupina Grupo Caliente prináša na Slovensko a do Strednej Európy hudbu, korenie a horúci temperament tancov Latinskej Ameriky a iných exotických krajín.

Tanečná skupina absolvovala nespočetné množstvo vystúpení na domácej i zahraničnej scéne – Rakúsko, Maďarsko, Čechy ale aj Španielsko. Tanečníci vytvárajú tanečnú show, ktorá vám prinesie na vašu párty alebo event kúsok z týchto exotických svetov.

Viac

Ich show je vhodná na Karibskú, Kubánsku, Latino, Brazílsku, Beach, Orientálnu, Havajskú párty, ale aj pre ine eventy na tému James Bond, Moulin Rouge, Las Vegas, Retro alebo len ako oživenie programu. Pre rozhýbanie hostí ich radi vtiahnu do animácií (tanečné súťaže, učenie tanca).

Referencie

 • Talentmania 2010
 • Česko Slovensko Má Talent 2011
 • Aquapark Tatralandia
 • Paul van Dyk (klub Ministry of fun)
 • A State Of Trance 450 s Armin van Buuren (Incheba, Bratislava)
 • Heineken Tour
Mário-Lopéz-

Mário Lopéz DC

Tanečník Mário Lopéz po účasti na turné a karnevale v Kostarike a Nikarague v roku 2005 založil vlastnú tanečnú školu a profesionálny súbor Sabrosura, s ktorým účinkuje na rôznych akciách a v televíznych show.

Ako choreograf má za sebou účinkovanie v: Slovensko má talent, Let´s dance, Talent mania, Miss Universe či Cat girl.

V súčasnosti pôsobí ako tanečník, choreograf, animátor, inštruktor zumby, učiteľ salsy a DJ. Dosiahol titul vicemajster sveta 2009, majster Európy 2005, majster sveta 2013 v salse. Účinkoval s umelcami Gente De Zona, Eddy K, Timbalive.

Viac

Referencie

 • Let´s dance
 • Slovensko má talent
 • Talent mania
 • Miss Universe
 • Cat girl
 • TV Markíza
 •  World Dance Champions
 • Bratislava Kizomba festival
 • Silvester v Holiday Inn Trnava

Ponuka

 • tanečníci na diskotéky, party, festivaly
 • tanečné vstupy na animácie s hosťami
 • tanečný pár na svadby
 • výuka tanca pred svadbou pre novomanželov
 • roztancovavanie hostí na svadbe
 • učenie tanca salsa, merengue, kizomba
 • tanečné súťaže
 • tanečná show na ples, bál, firemný večierok, eventy

Tanačné show

 • kubánska Salsa (Mário Lopéz s partnerkou),
 • ukážka z filmu Hriešny tanec (Mário Lopéz s partnerkou),
 • Brazílska samba (2 tanečníčky),
 • Salsa Azafata (3 tanečníci),
 • Latino mix (3 páry)
Jakub-a-Tina-

Jakub a Tina

Tanečný pár pôsobiaci na medzinárodnej úrovni. Jakub a Tina svoje tanečné umenie predviedli v množstve krajín vrátane Ruska, Švajčiarska, Chorvátska alebo Srbska.

Tanečný pár sa venuje spoločenským a latinsko-americkým tancom nie len v oblasti show ale aj na súťažnej úrovni. Ich tanečné vystúpenie a škola tanca je vhodná hlavne na plesy, firemné akcie, oslavy a ako sprievodný program pre najrôznejšie eventy.

Viac

Ponuka

 • ukážky štandardných tancov (Waltz, Tango, Valčík, Slowfox, Quickstep)
 • ukážky latinsko-amerických tancov (Samba, Cha-Cha, Rumba, Paso Doble, Jive)
 • výuka vybraného tanca
 • individuálne lekcie tanca (príprava na spoločenskú udalosť napr. pred svadbou)
 • tvorba svadobnej choreografie
 • show vybraného tanca (Waltz, Tango, Rumba, Cha-Cha, Jive)
 • Tanečníci, tanečný pár: svadba, ples, firemná akcia, festival
bailadora_eventslovakia_latino-620x420

Bailadora

Tanečná skupina Bailadora zahajuje takmer 10. rok úspešného pôsobenia. Repertoár tvoria Latino tance a exotika, tance typické pre Brazílsku, Kubánsku a podobnú letnú párty. Svoju veľkoleposť odhalia v krásnych kostýmoch s kvalitne prepracovanou choreografiou a profesionalitou.

Viac

Program pre letný event je plne kompetentný tématickými tancami na štýl Disco, Funky, Retro, Hollywood, Casino Royale, Great Gatsby. Tanečná škola pre deti i dospelých je skvelá voľba do programu na Family days alebo MDD. Teambuilding sa vyníma zábavnými súťažami, interaktívnou tanečnou školou a tanečnou školou Limbo dance s tanečníkom z Venezuely. Hostesing v exkluzívnych kostýmoch je súčasťou vítania hostí. Bailadora spolupracuje aj s bubnovou show Campana Batucada alebo kapelou Dominika Titková & Friends.

Skvelo odvedená práca mala gráciu u klientov Orange, Volvo group, Lenovo, Renault, TV Markíza, Heineken, Partners Group, Tescoma, Aquacity Poprad a iných. Tanečná skupina účinkuje okrem iného na firemných akciách, mestských slávnostiach, festivaloch, koncertoch, diskotékach, konferenciách, svadbách.

- Speváci

Trio-Janelys-Fernandes-Dias

Janelys Fernandez Diaz

Janelys Fernandez Diaz je kubánska speváčka žijúca v Bratislave. Jej spev v rytme salsy, rumby, mamby či merengue ihneď zaujme pozornosť a pritiahne hostí na tanečný parket. Janelys je temperamentná, vášnivá a výnimočná profesionálna kubánska speváčka.

Viac
kosova_spevacka_eventslovakia

Natália Kóšová

Živé spevácke vystúpenia, mladej speváčky plenej entuziazmu, pokrývajú široký záber žánrov: rock, pop-rock, funky, rádiovky, muzikálové piesne ale aj slovenské a české hity alebo podľa požiadaviek klienta. Skladby sú vhodne vyvážené a zvýraznené spoločenským dress-code podľa tématiky. Speváčka vysupuje sólo s inštrumentálnymi podkladmi alebo vlastnou aparatúrou.

Viac

Obľúbená Pomáda show zasiahne duetom s jej najznámejšími skladbami a vkusne zvolenými kostýmami k zostavenej choreografii. Program môžete nechať doplniť i Hudobno – dramatickým kvízom s Michalom Domonkosom a Natáliou Kóšovou. Jeho súčasťou sú žiadané a napínavé súťaže.

- Skupiny

fs-rozsutec-skupina

ROZSUTEC

Folklórny súbor Rozsutec vznikol v roku 1965. Patrí medzi najvýraznejších interpretov slovenského folklóru. Súbor pôsobí na domácich i medzinárodných festivaloch a má viaceré prestížne vyznamenania a ocenenia.

Trio-Janelys-Fernandes-Dias

TRIO JANELYS Y SU CUBANIA

Temperamentná medzinárodná kapela TRIO JANELYS Y SU CUBANIA sa profesionálne venuje kubánskej a latino hudbe. Prevažne sa zameriava na salsu, reggaeton, bachatu či kizombu. Zmyselná, energická a nebezpečne nákazlivá taká je ich hudba. Kubánske trio vás prenesie priamo na slnečnú Havanu.

Pollux-2

Pollux

Pollux je populárna hudobná skupina, ktorá ponúka kvalitnú hudobnú produkciu na event a svadbu. Kapelu tvoria muzikanti a vynikajúca profesionálna speváčka.

ludova_muzika_hudba

Ľudovka SK

Ľudová kapela s cimbalovým základom od 2006 roku spolu účinkovala s rakúskymi a českými telesami folklóru. Ako hosť pôsobí Ľudovka v SND. Celistvosť utvára i so spevákami a skupinami rozmanitých štýlov. Folklórna kapela hrá piesne rôznych regiónov, žánrov – klasickej, cigánskej, tango hudby či filmnové skladby. Svoju ľubozvučnosť šíri na plesoch, live klipoch, tv reláciach, koncertoch, firemných akciách aj čepčením na svadbách, v kostoloch.

MR.-56

Mr.56 ROCKABILLY BAND

Hudobná skupina Mr.56 – rock’n’roll, rockabilly sa zameriava na americkú hudbu z 50-tych rokov. Okrem Slovenska vystupuje na rozličných akciách a festivaloch aj v Maďarsku, Čechách, Poľsku, Nemecku.

queenshow_queen_rockovakapela

Queenshow

Ikonická kapela prinavrácajúca život skladbám od Freddie Mercury. Rock so špičkovým prevedením, na mieru zhotovenými identickými kostýmami a autentickými nástrojmi. Queen prenechala svetu hity, ktoré veľkolepo prevzali na Slovensku profesionáli zo Žiliny.

Viac

- Show program

keepmovin_muscle_acrobatic_show-380x380

Keep Movin Show

Oduševnením pohltené akrobaticko-silové zoskupenie sa vyznačuje zrýchleným krvným obehom, nie len vo svojom tele. Do show, vedenej vlastným moderovaním, zapájajú aj worksopy, kedy sú diváci priučení športovej kolektívnosti.

Svojím telesným nadaním sú oceňovaní na športových a firemných udalostiach, výstavách, promo akciách, modelingových prehliadkach, animačných programoch, plesoch a ďalších príležitostiach.

Viac
provokin_duo_event_acrobatic_show-380x380 (1)

PROVOKIN duo

Dramatické a provokatívne tanečné pohyby sú doplnkom dominantného akrobatického tanca. Vyzdvihovanými sú aj dychberúce silové prvky počas žánrovo prispôsobiteľnej choreografie.

Akrobatickú show prezentujú na firemných plesoch, eventoch, galavečeroch, na športových súťažiach, oceňovacích udalostiach a mnohých ďalších eventoch.

Viac
roboticky_tanec_party-crop-380x380

Dance Robot

Rafinované tanečné pohyby sú pre milovníkov sci-fi žánrov skvelým podnetom nechať sa uniesť interaktívnym vystúpením. Strhujúca hudba, dokonalá imitácia lesklého kovu a precízny tanečník sú obodobou populárneho robotického tanca. Hydrauilcké pohyby a laserové  lúče prinášajú atmosféru z Hviezdnych vojen alebo zo Startreku.

Nekonvenčná príležitosť ohúriť prostredníctvom produktového promotéra, guerilla marketingu, robotického gogo roztancovania alebo jednoducho partyrobota je k dispozícii.

Viac
pole_dance_swan_black-350x350

Queens-Pole Dance

Queens-Pole Dance je vzrušujúci tanec na súkromné aj verejné eventy. Inštruktorka Letitia Starlight vedie choreografiou premyslené a kostýmovo atraktívne workshopy, dámske rozlúčky so slobodou. Alebo vystúpenia podľa požiadaviek klienta umeleckého či zmyselného charakteru. Acro-chair dance predvádza skupina Charming Girls ako ženský tanec akrobatických prvkov aj v kabaretnom štýle alebo sólo od Letitia Starlight.

BRUŠNÉ-TANCE-400x400

Belly Dance

Brušný tanec, orientálny tanec (Belly dance) obsahuje autentické dynamické prvky a pôsobivé choreografie vhodné na firemné eventy, či súkromné podujatia.

UV-SHOW-400x400

UV show

Tanec svetiel alebo UV šou predstavuje jedinečnú sériu tanečných choreografií s rôznymi svetelnými doplnkami. UV šou je vhodná na plesy, svadby a firemné akcie. V spojení s dramatickou hudbou vás UV šou zavedie do sveta fantázie.

svetelná-show-1-400x400

Svetelná show

Svetelná show je plná svetelných efektov a dynamiky, zaujme a osloví aj náročných divákov, v ktorých zanechá dojem úžasu a pachuť adrenalínu. Svetelná show je vhodná najmä do interiéru, v priaznivom počasí aj do exteriéru. Na rozdiel od UV show nepotrebuje úplnú tmu a preto sa viac hodí na plesy, firemné akcie a iné podujatia ktoré sa nekonajú v priestoroch na toto upravených.

ohňová-show-400x400

Ohňová show

Fire Show (ohňová šou) je dych berúci tanec s ohňom, ktorý si vyžaduje od vystupujúcich vrcholné sústredenie. Je to jedno z najobľúbenejších predstavení vôbec a dodá každému eventu, plesu, svadbe či festivalu jedinečnú nezabudnuteľnú atmosféru, adrenalín a úžas. Toto predstavenie je vhodné do takmer akýchkoľvek podmienok.

19059603_297199460724527_3619899824146029720_n-550x350

Dvor Zázrakov

Zázračné interaktívne bábkarstvo je obľúbeným vystúpením detského diváka. Profesionálni bábkoherci a činoherní herci absolvovali festivalové tourné na Slovensku i Rakúsku, kde aj dospelá časť publika jasala šťastím. Marionetové divadlo získava na vzostupe a tradičné rozprávky od Dobšinského či Nemcovej s hudobným podkladom podmania vyrastajúcu generáciu k vynaliezavosti a rozvážnosti.

Viac

Kontaktujte nás